Ekonomik ve Lux Transfer Hizmeti

Alınış Tarihi ve Saati Seçin

Antalya Otel Transfer Hizmeti

Antalya Otel Transfer Hizmeti Tatil ayrıcalıklarının doyasıya yaşandığı gözde tatil şehirlerinden olan Antalya bulunduğu coğrafi bölge itibariyle geniş bir alana sahiptir. Deniz ve kültür turizminin doyasıya yaşandığı Antalya ziyaretçilerine birçok hizmet sunmaktadır. Antalya otel transfer hizmeti yerli ve yabancı ziyaretçilerin memnuniyeti adına önemli bir yer oluşturur.

Firmamızın Antalya otel transfer hizmeti sayesinde havalimanından gelen yolcu alınarak rahat ve konforlu bir ulaşım sağlanmaktadır. Gidiş geliş hizmeti veren transfer araçlar aynı zamanda havalimanı dışında da birçok ulaşım araçları yerine kullanılmaktadır.

Otel Transferi Önemi;

 Rahat bir tatil planının içinde ulaşım oldukça önemlidir. Ulaşım kolaylığı ile ziyaretçilere gitmek istedikleri tarihi ve turistik yerleri kolay ve rahat yoldan keşfetmektedirler. Otel transferinden yararlanmak için firmamıza ait www.antalyahavalimanitransfer.net web sayfasından veya müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza talep bırakmak yeterli olmaktadır. Antalya otel transfer hizmeti ile zamandan tasarruf edilerek gidilecek yerlere ulaşım sağlanabilir. Seyahat güvenliği açısından sunulan bu hizmet son zamanlarda sıkça terci edilmektedir.

Otel Transfer Ücretleri Otel bulunduğu konuma göre sunulan transfer ücretleri her konuma göre farklılık göstermektedir. Bu transfer ücretlerinin farklılıklarından bir tanesi de kullanılacak araç modeli koltuk adedi alınacak hizmette ekstra istenen özel durumlardan kaynaklanmaktadır.

Sizde tatilinizin daha dakik konforlu ve planlı olarak devam etmesini istiyorsanız Antalya otel transferi tam size göre bir hizmet türüdür. Rezervasyonunuz bize ulaştığında işinde deneyimli olan personelimiz sizin yerinize hemen plan yaparak otelden saat kaçta alınacağınızı, normal şartlarda varmanız gereken yere saat kaçta varacağınız bilgisini size aktaracak sizde planınızı buna göre ayarlayacaksınız.

Antalya otel Transfer Hizmeti ücret politikaları değişkenlik göstermektedir. Turizmin cenneti olarak bilinen ve her yıl yerli yabancı birçok turiste ev sahipliği yapan Antalya, ziyaretçilerine sunduğu ulaşım imkanı ile de tercih edilmektedir. Mavi Antalya Turizm seyahat acentesi olarak siz değerli müşterilerimize günü birlik Antalya şehir turu paketleri, transfer hizmetleri, Antalya rent a car hizmeti ve Antalya otel rezervasyon hizmeti gibi daha birçok hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz. Bize iletişim numaralarımızdan ve web sitelerimizden ulaşabilirsiniz.