Ekonomik ve Lux Transfer Hizmeti

Alınış Tarihi ve Saati Seçin

Antalya Havalimanı Transfer-VİP Araç Kiralama

Mavi Antalya Turizm olarak Şehir içi araç kiralama ve transfer hizmetlerimizde esas olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı araç modellerimiz ve markaları yeni olarak tercih ediyoruz. Personelimiz de alanında bilgili ve güler yüzlü kişilerden oluşuyor. Türkiye'nin pek çok havaalanında bu tür hizmetler veren isimlerin olduğu doğrudur. Ancak bu sektörde önemli olan doğru noktada doğru hizmeti verebilmek adına güven sağlamaktır. Antalya havalimanı  transfer  hizmetimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak adına çağrı merkezlerimizde çalışan operasyon ekibimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için web adresimizden de merak ettiklerinizi araştırabileceğiniz gibi çağrı merkezimizden de bilgi alabilirsiniz.

Havaalanlarının çoğu şehir merkezinde bulunuyor. Türkiye'deki bazı illerde ise şehir merkezine uzak olduğu için toplu taşıma araçlarında gecikmeler yaşanabiliyor. Her ne sebepten olursa olsun havaalanına gideceğinizde ya da havaalanından şehre geleceğinizde hizmetimizden faydalanabilmeniz için sizlere güven ve konfor imkanı sunuyoruz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte kullanabileceğiniz Antalya havalimanı transfer araçlarımız sayesinde ekonomik bir seyahat imkanına sahip olabilmeniz mümkündür. Bu durumda uygun fiyata transfer hizmetimiz ile keyifli ve stressiz bir yolculuk da sizleri bekliyor olacaktır.

Antalya şoförlü araç kiralama alanında öncü olan firmamızda geniş araç filomuzda bulunan diğer araçlardan da faydalanabilirsiniz. Havaalanı hizmeti vererek hem yerli hem de yabancı tüm vatandaşların memnun kalacakları şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi gitmek istedikleri yere güvenle ulaştırırken bir yandan da profesyonel şoför kadromuzun bulunduğu araç kiralama hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Oto kiralama alanında detaylı bilgiye sahip değilseniz, web sitemizi mutlaka ziyaret edin. Hem araç bilgileri hem de hizmet koşulları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir nokta olursa çağrı merkezlerimiz sizleri bekliyor olacak. Rent a car alanında ihtiyacınız olan her türlü desteği alabilmeniz adına sizlere özel programlar sunuyoruz. Antalya VIP araç kiralama ve Antalya Havalimanı  transfer gibi taleplerinizi karşıladığımız hizmetlerimiz için en uygun araçları seçiyoruz. Lüks ve konforlu modeller, her türlü ihtiyaca uygun tasarlanmıştır. Eksiksiz, güven dolu ve mutlu yolculuklar için sizleri bekliyoruz.