Hakkımızda

Türkiye’de turizmin kalbi olarak bilinen Antalya’da Firmamız Ezgisu Turizm Taşımacılık Ltd.Şti. olarak 2013 yılından beri hizmet verdiği Antalya Rent A Car hizmetinden sonra 2021 yılında Mavi Antalya Turizm seyahat acentesi olarak siz değerli misafirlerine Antalya Havalimanı transfer hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamız siz değerli misafirlerine tatil planlarının başlamasından tatil bitimine kadar olan süreçte her türlü hizmeti verebilecek bir alt yapıya sahip olup, bu konuda siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Antalya havalimanı transfer hizmeti veya Antalya’nın her bölgesinden bir başka bölgesine olan ulaştırma ihtiyacınız için bizimle irtibata geçerek ihtiyaçlarınız bildirebilir veya www.antalyahavalimanitransfer.net web adresimizde belirtilen hizmetten yararlanabilir veya tatil programlarınıza uygun ulaşım ve transfer işlemleriniz için mesaj veya telefon ile iletişim kurarak bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Mavi Antalya Turizm Seyahat Acentesi olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak tatile gelen misafirlerin mutlu bir şekilde dönmeleri için gerekli fizibilite çalışmalarını yapmakta ve personelini buna yönelik eğitmektedir. Sizden gelen geri dönüşümler sayesinde kendimizi yenileyerek ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. Sizin ihtiyaçlarınıza göre araç filomuzu yenilemekte ve bu hususta ekonomik, lüks ve VİP tarzı araçlarımızı bünyemizde barındırarak her türlü ihtiyaca cevap verme arzusu içerisindeyiz.

Mavi Antalya Turizm olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun otel rezervasyonu, çeşitli tur faaliyetleri ve Antalya havalimanından başlayıp konaklayacağınız yere kadar olan transfer hizmeti veya araç kiralama konusunda hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Firmamız Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı (Kayıt No: 87270) ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine bağlı olup ‘’A Tipi’’ Seyahat Acentesi olarak (No: 13745) faaliyet göstermektedir.