Antalya VİP Transfer

Antalya Havalimanı VİP Transfer

Antalya Havalimanı VİP Transfer hizmeti özel olarak araç hizmeti isteyen müşterilere sunulmaktadır. VİP araçlarımız ile transfer hizmeti almanız durumunda tecrübeli personelimiz tarafından uçağınızın iniş saati takip edilerek uçak inmeden aracınız Antalya Havalimanında hazır bulundurulur ve isminiz yazılı döviz ile Havalimanı çıkışında karşılanırsınız. Antalya Havalimanı VİP Transfer hizmeti tercih edilme oranı olarak baya artış göstermektedir. Firmamız bu talep karşısında kişilerin lüks ve konfor dolu seyahat etmeleri için çeşitli markalara ait VİP araçları bünyesinde bulundurmaktadır. VİP Transfer araçlarımız birçok çeşit ve modele sahiptir.

Vip transfer kişilerin büyük ve lüks araçlarla bir yerden diğer bir yere seyahet etmelerini sağlayan, kendilerine özel tasarlanmış ultra lüks araçlardır. Güzergahlara göre belirli bir ücraete sahiptir. Taksi ya da diğer taşıtlar gibi ücretlendirme yapılmaz. Antalya VİP transfer araçları turistler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Antalya şehir içi seyahatlerde ve havalimanında çoğunlukla kullanılır. Transfer firmaları değişkenlik görterdiği için sunduğu hizmet ücretler de farklılıklar gösterir.

Antalya VİP  transfer hizmetleri ile şehir içi ve şehir dışı seyahatler mümkündür. İstenilen lokasyonlarda verilen hizmet sayesinde kaliteli bir tatil sunulmaktadır. Kişi sayısına göre araç tercihleri yapılabilmektedir.

Antalya VİP Araçlar ile Şehir Turu

Antalya, şehir merkezi dışında gezilecek birçok tatil beldesine sahiptir. Bu bölgelerde çeşitli güzelliklere sahip tarihi ve turistik yerlerdir. Antalya’nın gezilecek çok geniş alanı olduğu için toplu ulaşım araçları ile seyahat edildiği zaman, zaman sıkıntısı nedeniyle tatil planlarında aksaklık meydana gelmektedir.  Özel dizayn edilmiş VİP araçlarımız ile kendinize özel bir tatil planı oluşturarak Antalya VİP Araçlar ile Şehir Turu hizmetimiz sayesinde daha fazla yer görme ve keşfetme olanağına sahip olursunuz. Nasıl bir plan yapacağınızı bilmiyor ve Antalya’ya ilk kez gelmiş iseniz müşteri temsilcimiz ile görüşerek Seyahat Acentemizin oluşturmuş olduğu tur paketleri hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.